Arnošt Paderlík - Zátiší se slunečnicemi

Olej na kartonu, 55x62 cm. Signováno vpravo dole Paderlík 70. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

67239. Zátiší se slunečnicemi
Dražba ukončena:27.10.2021 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč