Arnošt Paderlík - Zátiší

Olej na plátně, 46x56 cm. Signováno vlevo nahoře Paderlík 46. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
121282. Zátiší
Dražba ukončena:28.08.2024 21:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč