Arnošt Paderlík - Zátiší

Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vlevo dole Paderlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105583. Zátiší
Dražba ukončena:30.11.2023 20:43:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč