Arnošt Paderlík - Pomeranč

Litografie, 40x48 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Paderlík 59. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

91213. Pomeranč
Dražba ukončena:05.03.2023 21:11:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč