Arnošt Paderlík - Ležící akt

Akvarel na kartonu, 17x35 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu připis Arnošt Paderlík.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

38669. Ležící akt
Dražba ukončena:11.12.2019 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč