Arnošt Paderlík - Ležící akt

Kresba, 50x23 cm, signováno vlevo dole Paderlík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

13911. Ležící akt
Dražba ukončena:26.10.2017 21:50:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč