Arnošt Paderlík - Ležící akt

Olej na sololitu, 27x59 cm. Signováno vpravo nahoře Paderlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
100456. Ležící akt
Dražba ukončena:31.08.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč