Arnošt Paderlík - Dívčí akt

Kombinovaná technika, 24x10 cm, signováno vlevo nahoře A. Paderlík 44, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

12134. Dívčí akt
Dražba ukončena:29.06.2017 22:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč