Kombinovaná technika, 59x38 cm, signováno vpravo nahoře Paderlík 65, nerámováno.
1919, Nučice - 1999, Březová
Absolvent UMPRUM v Praze (1937-1943; prof. Kysela). Z válečných figurálních námětu postupně přešel k malbě zátiší. Tvořil především olejomalby.
Pozn.: Poškozeno.