Arnošt Paderlík - Sedící dívčí akt

Olej na překližce, 41x56 cm, signováno vpravo dole Paderlík, bez rámu.

1919, Nučice - 1999, Březová
Absolvent UMPRUM v Praze (1937-1943; prof. Kysela). Z válečných figurálních námětu postupně přešel k malbě zátiší. Tvořil především olejomalby.

Pozn.: V překližce prasklina. Překližka zprohýbaná.

2293. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:27.05.2015 21:05:04
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč