Arnošt Folprecht - Ulice v Rostocku

Olej na plátně, 75x54 cm, signováno vpravo dole Folprecht, rám.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

14817. Ulice v Rostocku
Dražba ukončena:30.11.2017 19:03:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč