Arnošt Folprecht - Pražské nábřeží

Kombinovaná technika, 27x58 cm. Signováno vpravo dole Folprecht. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

86898. Pražské nábřeží
Dražba ukončena:27.11.2022 20:05:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč