Arnošt Folprecht - Pražská zákoutí

Olej na kartonu, 37x29 cm. Signováno vpravo dole Folprecht. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

307468. Pražská zákoutí
Dražba ukončena:01.02.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč