Arnošt Folprecht - Na Starém městě pražském

Nejdelší strana: 43 cm

Olej na kartonu, 28x22 cm. Signováno vpravo dole Folprecht. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

99026. Na Starém městě pražském
Dražba ukončena:16.07.2023 21:38:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč