Arnošt Chabera

67335. Stavba Barrandovského mostu - Zásahy do krajiny

popis: Kombinovaná technika, 65x90 cm. Signováno vpravo dole A. Chabera 86. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Smetany. Ve své tvorbě se věnuje převážně abstraktní malbě. Uspořádal několik samostatných výstav a byl účastníkem celé řady výstav společných. Jeho obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v ČR i v řadě zemí Evropy a v USA.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:59:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč