Kombinovaná technika, 65x90 cm. Signováno vpravo dole A. Chabera 86. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1951
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Smetany. Ve své tvorbě se věnuje převážně abstraktní malbě. Uspořádal několik samostatných výstav a byl účastníkem celé řady výstav společných. Jeho obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v ČR i v řadě zemí Evropy a v USA.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.