Arnold Leuchtenberg - Gleiberg und Vetzberg

Olej na sololitu, 23x40 cm. Signováno vpravo dole A. Leuchtenberg. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 19. – 20. stol.
Německý malíř.

123466. Gleiberg und Vetzberg
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč