Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vzadu Arno Novák 1905. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přiložen dopis od autora o problému česko-německého soužití.
o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.