Arno Nauman - Sběratel

Monotyp, 22,5x19 cm, signováno vpravo dole Arno Naumann, rám, zaskleno.

o autorovi: 1887 – 1959
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Ženíška a M. Švabinského. Zabýval se malbou, volnou i užitou drobnou grafikou. Pobyty v Itálii a v Paříži ovlivnily jeho malbu české krajiny (barbizonská škola). Vycházel z idealistického realismu krajinomalby 19. století. Zabýval se rovněž figurální malbou a portrétem. Byl členem SČUG Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

7085. Sběratel
Dražba ukončena:25.01.2017 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč