Arno Naumann - Říp od západu

Dřevoryt, 20x29 cm. Signováno vpravo dole Arno Naumann. Volný list.

o autorovi: 1887 – 1959
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Ženíška a M. Švabinského. Zabýval se malbou, volnou i užitou drobnou grafikou. Pobyty v Itálii a v Paříži ovlivnily jeho malbu české krajiny (barbizonská škola). Vycházel z idealistického realismu krajinomalby 19. století. Zabýval se rovněž figurální malbou a portrétem. Byl členem SČUG Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

89226. Říp od západu
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč