Lepty, 29x40cm a 31x25 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Arno Naumann. 1x rám, pasparta, sklo. 1x volný list.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1887 – 1959
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Ženíška a M. Švabinského. Zabýval se malbou, volnou i užitou drobnou grafikou. Pobyty v Itálii a v Paříži ovlivnily jeho malbu české krajiny (barbizonská škola). Vycházel z idealistického realismu krajinomalby 19. století. Zabýval se rovněž figurální malbou a portrétem. Byl členem SČUG Hollar.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.