Arno Nauman - Zabijačka

Tempera na překližce, 25x28 cm, signováno vpravo dole Arno Naumann 49, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

5892. Zabijačka
Dražba ukončena:26.10.2016 20:03:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč