Arkadi Solovjev - Žebrák a Točník

Olej na plátně, 30x56 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

77621. Žebrák a Točník
Dražba ukončena:25.05.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč