Arkadi Solovjev

67508. Z Třeboňska

popis: Olej na plátně, 36x64 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:18:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč