Arkadi Solovjev - Z Třeboňska

Olej na plátně, 36x64 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

67508. Z Třeboňska
Dražba ukončena:17.10.2021 20:18:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč