Arkadi Solovjev - Trosky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

305762. Trosky
Dražba ukončena:06.08.2020 20:19:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč