Olej na plátně, 73x80 cm. Signováno vlevo dole Arkadi Solovjev 38. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1902 - 1948
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.