Arkadi Solovjev - Pestrá kytice

Olej na plátně, 73x80 cm. Signováno vlevo dole Arkadi Solovjev 38. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

20394. Pestrá kytice
Dražba ukončena:31.05.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč