Arkadi Solovjev - Mračna nad vřesovištěm

Olej na kartonu, 24x54 cm. Signováno vpravo dole Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

93736. Mračna nad vřesovištěm
Dražba ukončena:16.04.2023 20:40:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč