Arkadi Solovjev - Jihočeská krajina u Mirovic

Olej na plátně, 35x63 cm, signováno vlevo dole A. Solovjev, rám.

1902, Kolupa (Lotyšsko)
Student AVU (1924-1931; prof. Nechleba, O. Nejedlý). Studijně procestoval Francii, Itálii, Německo a Korsiku. Věnuje se malbě krajin s rybníky a skupinami stromů.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Obraz byl darován rodinou malíře.

3919. Jihočeská krajina u Mirovic
Dražba ukončena:27.01.2016 19:55:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč