Vladimír Antušek - Benešovská krajina

Kombinovaná technika, 32x47 cm, signováno vpravo dole Antušek, paspartováno, rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 – 1968
Malíř, grafik, ilustrátor. Vyučil se typografem, studoval na VŠUP v Praze. Podnikl studijní cesty do Řecka, Jugoslávie, Itálie, Německa. Kromě malby a grafiky se věnoval též ilustraci, kde získal Cenu Melantricha. Sestavoval rovněž mozaiky dle kartonů F. Kysely a J. Preislera. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze.

6943. Benešovská krajina
Dražba ukončena:25.01.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč