Antoš

303453. Zřícenina

popis: Olej na kartonu, 36x30 cm. Signováno vlevo dole Antoš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 03.02.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (03.02.2020 19:54:02) 2284