Antoš Frolka - Staršina s dýmkou

Akvarel, 38x54 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka 919. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

60693. Staršina s dýmkou
Dražba ukončena:30.06.2021 19:48:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč