Antoš Frolka

60693. Staršina s dýmkou

popis: Akvarel, 38x54 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka 919. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř venkovských výjevů. Nejprve ho učil jeho přítel Joža Úprka, v roce 1906 byl přijat na akademii v Mnichově, tu však brzy opustil. Dílo: především figurální kompozice z moravského venkova, folklórní tématika.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč