Antoš Frolka - Selka s knihou

Akvarel, 39x26 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka 24. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

71632. Selka s knihou
Dražba ukončena:26.01.2022 22:20:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč