Nejdelší strana: 16 cm
Akvarel, 12x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1835 - 1913
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.