Antonín Strnadel

7561. Jánošík

popis: Barevná litografie, 46x28 cm, signováno vpravo dole, volný list.

dražba ukončena: 15.02.2017 20:40:00

vyvolávací cena: 100 Kč

vydraženo za: 400 Kč