Antonín Strnadel - Ilustrace k pohádce

Akvarel, 24x16 cm. Signováno vpravo dole A. S. Volný list.

56958. Ilustrace k pohádce
Dražba ukončena:18.03.2021 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč