Antonín Střížek - Zátiší

Litografie, 33/40, 64x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Antonín Střížek 1995. Volný list.

o autorovi: 1959
Současný český malíř a fotograf. V letech 1983 až 1988 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze. Od roku 1989 měl na pět desítek samostatných výstav doma i v zahraničí. Jeho tvorba je zastoupena v Národní galerii v Praze, Středočeská galerie v Praze, Galerie výtvarného umění v Roudnici nad Labem, Galerie Benedikta Rejta v Lounech či Galleria Nazionale d'Arte Moderna San Marino. V letech 1997 - 2002 na AVU vedl ateliér Malba III. Jeho malby bývají řazeny k české postmoderně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

72498. Zátiší
Dražba ukončena:09.02.2022 23:16:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč