Antonín Slíva - Akt na poduškách

Olej na plátně, 80x110 cm. Signováno vpravo dole A. Slíva 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 125 cm

o autorovi: 1919 – 1989
Malíř. Vyučil se písmomalířem. Pracoval v Ostravě jako horník, teprve později byl zaměstnán jako propagační pracovník VŽKG Ostrava a Vratimovských papíren. Věnoval se kresbě a malbě, tématicky portrétům, zátiším a především krajině Ostravska, Beskyd a Jeseníků. Získal 1. cenu na výstavě Volné chvíle ostravského dělníka.

92164. Akt na poduškách
Dražba ukončena:19.03.2023 21:08:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč