Antonín Slavíček - Pod hradem

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 15x24 cm. Signováno vlevo dole A. Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: Narodil se 16. 5. 1870 v Praze a zemřel 1. 2. 1910 v Praze
Studoval pražskou AVU u prof. Mařáka, později po jeho smrti byl krátce pověřen vedením Krajinářské speciálky. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal na České Sibiři, Vysočině, rodné krajině jeho manželky ve středních Čechách a v závěru života se inspiroval pražskými zákoutími. Je jedním z vrcholných představitelů českého umění kolem r. 1900. Představitel impresionismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 000 Kč

vydraženo
29864. Pod hradem
Dražba ukončena:28.03.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 900 Kč 28.03.2019 20:31:32 890
3 800 Kč 28.03.2019 20:30:53 4646
3 700 Kč 28.03.2019 19:56:55 890
3 600 Kč 28.03.2019 19:10:15 3250
3 500 Kč 27.03.2019 21:29:42 4646
3 400 Kč 27.03.2019 18:10:37 3250
3 300 Kč 26.03.2019 15:24:42 875
3 200 Kč 25.03.2019 23:05:45 3250
3 100 Kč 25.03.2019 16:05:20 890
3 000 Kč limit (25.03.2019 16:04:59) 5179
2 900 Kč 25.03.2019 16:05:00 890
2 800 Kč limit (25.03.2019 16:04:54) 5179
2 700 Kč 25.03.2019 16:04:55 890
2 600 Kč limit (25.03.2019 16:04:49) 5179
2 500 Kč 25.03.2019 16:04:50 890
2 400 Kč limit (25.03.2019 16:04:38) 5179
2 300 Kč 25.03.2019 16:04:39 890
2 200 Kč limit (25.03.2019 16:04:29) 5179
2 100 Kč 25.03.2019 16:04:30 890
2 000 Kč limit (24.03.2019 11:54:19) 5179
1 900 Kč 23.03.2019 18:03:03 890
1 800 Kč 20.03.2019 15:37:54 831
1 700 Kč 17.03.2019 17:19:01 890
1 600 Kč 14.03.2019 17:41:07 875
1 500 Kč 13.03.2019 12:49:04 28
1 400 Kč 11.03.2019 23:12:17 4646
1 300 Kč 07.03.2019 21:37:04 744
1 200 Kč 06.03.2019 23:26:46 2690
1 100 Kč 06.03.2019 21:06:03 875
1 000 Kč 05.03.2019 21:57:17 849