Antonín Slavíček - Muž s knihou

Dřevoryt, 11x8 cm. Signováno vpravo dole Ant. Slavíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se 16. 5. 1870 v Praze a zemřel 1. 2. 1910 v Praze

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 000 Kč

21932. Muž s knihou
Dražba ukončena:19.09.2018 22:24:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč