Antonín Slavíček - Děvčátko u splavu

Akvarel, 50x35 cm. Signováno vpravo dole A. Slavíček 1887. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Narodil se 16. 5. 1870 v Praze a zemřel 1. 2. 1910 v Praze

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 000 Kč

54764. Děvčátko u splavu
Dražba ukončena:27.01.2021 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:55 000 Kč