Olej na kartonu, 44x61 cm. Signováno vpravo dole A. Rychlovský 55. Rámováno.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1910 - 1994
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.