Antonín Procházka - Kytice

Detail položky

Detail položky

Lept, 19x14 cm, Signováno vpravo dole tužkou a v tisku Ant. Procházka. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Přiložen katalog o životním díle A.Procházky.

Nejdelší strana: 42 cm

 

o autorovi: 1908
Sochař. Studoval na UMPRUM u profesora Horejce. Věnoval se interiérové plastice (akty, koně, psi), sochařsky působil v Praze. V roce 1946 se zúčastnil soutěže o pomník T.G.Masaryka na koni pro zámek Lány.

128052. Kytice
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:03.11.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci