Antonín Procházka - Dívka s amforou

Patinovaná sádra, výška 42 cm. Signováno Ant. Procházka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

76676. Dívka s amforou
Dražba ukončena:12.05.2022 21:13:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč