Antonín Procházka - Dívka s amforou

Pálená hlína, celková výška 42 cm. Signováno Ant. Procházka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

70706. Dívka s amforou
Dražba ukončena:13.01.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč