Antonín Procházka - Dívka s amforou

Nejdelší strana: 42 cm

Sádra s cihlovou glazurou,  výška 42 cm. Signováno Ant. Procházka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

91891. Dívka s amforou
Dražba ukončena:12.03.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč