Antonín Procházka - Dívka s amforou

Patinovaná sádra, celková výška 41 cm. Signováno na podstavci Ant. Procházka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

86911. Dívka s amforou
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč