Antonín Procházka - Dívka nesoucí ovoce

Olej na plátně, 105x65 cm. Monogramováno vpravo dole AP. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882-1945
Malíř, grafik a ilustrátor. Narodil se ve Vážanech. Studoval UMPRUM a AVU v Praze u profesorů Bukovace, Schwaigera a Švabinského. Podnikl nespočet cest po Evropě. Byl členem mnoha uměleckých sdružení, mimo jiné SUV Mánes. Věnoval se malbě, grafice i ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 200 000 Kč.

60123. Dívka nesoucí ovoce
Dražba ukončena:27.05.2021 22:17:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč