Antonín Pelc - Zátiší

Olej na kartonu, 66x60 cm. Signováno vlevo dole Pelc 62. Rám.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

22664. Zátiší
Dražba ukončena:27.09.2018 19:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč