Antonín Pelc - Ulička

Olej na plátně, 67x58 cm, signováno vlevo Pelc 41, rám.

Pozn.: Vzadu číslo. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

12735. Ulička
Dražba ukončena:21.09.2017 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč