Antonín Pelc - Portrét muže s kravatou

Olej na kartonu, 53x45 cm. Signováno vpravo dole Pelc. Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83848. Portrét muže s kravatou
Dražba ukončena:28.09.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč