Antonín Pelc - Portrét

Olej na kartonu. 39x30 cm. Signováno vlevo dole Pelc. Datováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

38725. Portrét
Dražba ukončena:11.12.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč